Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

V tuto chvíli výhodněji

cena 122,00 Kč (4,88 EUR)
skladem

  Čerstvě pražená káva

Základem naší nabídky je čerstvá zrnková káva, která je pražena v tradiční české pražírně. Můžete si vybrat z mnoha jednodruhových arabic z různých pěstitelských oblastí. Vyzkoušejte lahodné jihoamerické kávy, nebo řízné kávy z Afriky. Poznáte chuť kvalitní kávy, kterou jste si možná doposud nevychutnali. Káva je pražena v průměru 7 dní před doručením zákazníkovi. To je ideální doba, neboť káva má po upražení 3 až 5 dní odpočívat. Své jedinečné vlastnosti si káva udrží přibližně 8 týdnů od upražení.

 

Zrnková káva nebo mletá káva?

Standartně dodáváme zrnkovou kávu. Nemáte však k dispozici kávovar s mlýnkem, nebo mlýnek na kávu? Nevadí! Kávu Vám před odesláním pomeleme. Stačí jen do poznámky v objednávce uvést, pro jaký způsob přípravy chcete kávu pomlet (např. french press, dripper, espresso atd.). Pamatujte však, že každá káva po umletí rychle ztrácí svou kvalitu. Není nad čerstvě pomletou kávu!  

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ  KE  KÁVĚ

Kromě čerstvě pražené kávy nabízíme kávomlýnky, moka konvice a další potřeby pro "kávomilce". Zakládáme si na tom, že v nabídce naleznete vždy značky kvalitních výrobců, kteří mají desetileté zkušenosti ve svém oboru. Např. Bialetti, Hario, Urnex .... S jejich výrobky vedle nešlápnete :-)

 

 

 

ozaj skvelé kávy

  Columbia SupremoBrazilia Fazenda Lagoa